Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirebilecek En İyi Vitamin ve Mineraller | bağışıklık sistemi, takviyeler, vitaminler ve daha fazlası

Yıkıcı pandeminin son patlamasıHalk arasında Coronavirüs olarak bilinen birçok insanın günlük alışkanlıklarını yeniden düşünmesi var. Sosyal mesafeye ek olarak ve daha sık el yıkamasen de yapabilirsin düşünmek istiyorum vermek bağışıklık sisteminiz yardım eli. Bunu yapmanın birkaç yolu olsa da, örneğin Yeterince uyuyun ve sağlıklı beslenin, sen de alabilirsin daha fazla vitamin.

Bir liste derledik en iyisi bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye yardımcı olabilecek böylece vücudun Daha kolay işini yap ve virüslerle savaş. Süre Hiçbir şey dır-dir garantiözellikle böyle bulaşıcı virüs, yapmak önemlidir yapabileceğin her şey riskinizi en aza indirmek için.

C vitamini

Her şeyden önce, vitamin C dır-dir En genel ile ilgili sürdürmek sağlıklı bağışıklık sistemi. Birçok gıdada bulunur (sağlıklı olduğu yer burasıdır) arasında yemek) gibi narenciye meyveler, biberler, ve ıspanak ve lahana gibi yeşil yapraklı sebzeler. Bu vitamin suda çözünür olduğu için eklemekten zarar gelmez. bir miktar ile günlük alımınıza ek bu 1000 mg tablet.

Çinko

çinko bir mineraldir o abilir küçültmek semptomlar soğuk algınlığından. Bu mineral, soğuk algınlığının geldiğini hissediyorsanız özellikle etkili olabilir.. Birçok yerde bulunabilmesine rağmen pastiller, aynı zamanda çoğu multivitaminde bulunur bunun gibi. Btüketiminizin farkında olun ve doktorunuza danışın sorularla.

D vitamini

D vitamini bir yağda çözünür vitamin kim yardım eder vucüdunBeyaz kan hücreleri ve iltihabı en aza indirebilir – durumunuzu iyileştirecek her şey küresel bağışıklık tepkisi. insanlarD vitamini düzeyi düşük olan veya D vitamini eksikliği olanlar genellikle grip gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarına daha duyarlıdır..1

B6 vitamini

Beğenmek vitamin C, B6 başka bir suda çözünür a ve şu yardımcı olur kimyasal bağışıklık sisteminizin ihtiyaç duyduğu reaksiyonlar düzgün çalışmak. Bu doğal olarak bulundu tavuk, balık ve nişastalarda yapabilirsin zaten almak doğru miktar sen ihtiyaç sizin Günlük diyet. Ayrıca çoğunda bulunur multivitaminler bu yüzden zaten bir tane almıyorsanız, belki eklemek için bir şeydir senin rutinin.

hangisi bilmiyorum vitamin veya mineral Seçmek ? Doğrulamak için Bugün nasılsın? genel bağışıklık desteği Yerine! Veya herhangi bir sorunuz için bize ulaşın ve size rehberlik edebiliriz. Aonun aile mülkü şirket, biz kararlıdır sağlama yüksek beslenme kalitesi bazı ürünler ve müşterilerimize sağlamak ihtiyaç duydukları destek ve kaynaklar.

Hepimiz sağlıklı kalmak için üzerimize düşeni yaptığımızda, komşularımıza ve bir bütün olarak topluluğa da yardımcı oluyoruz. Güvende kal ve birlikte üstesinden geleceğiz!

1https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3738984/

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.