Bun Cha Tarifi — Columbia SC Diyetisyen

Merhaba tekrar merhaba! Uzun zamandır görüşemedik!

Instagram’ı takip ettiyseniz, inişli çıkışlı bir kaç ay olduğunu bilirsiniz! Birkaç hafta önce, kocam ve ben, Columbia, SC’den Boston’a taşındık ve 10 yılı aşkın süredir evimiz dediğimiz yere veda ettik. Bir süredir Kuzeydoğu’da yaşamak istiyorduk, bu yüzden Scott’ın işi bize taşınma ve müşterilerine daha yakın olma fırsatı sunduğunda, hemen atladık. Yine de öyleydi inanılmaz şekilde Kendimizi çok bağlı hissettiğimiz bir topluluğa, ailemiz olan arkadaşlara ve Columbia’daki gerçek ailemize veda etmek zor, ama yeni bir maceranın zamanının geldiğini biliyorduk. Yeni şehrimizde de aynı türden bağlantıları bulmayı umuyoruz ve şimdiden burada bir aileye ve birkaç arkadaşa sahip olduğumuz için çok minnettarız!

Sadece birkaç hafta oldu, ama şimdiye kadar yeni şehrimizi seviyoruz! Bu çılgın emlak piyasasında sevdiğimiz bir ev bulduğumuz için kendimizi inanılmaz şanslı hissediyoruz – bunaltıcı olmaktan çok eğlenceli olmak için yeterli proje ve güncellemeye sahip bir 1890 Kraliçe Anne Victoria evi. Gerçi şu anki mutfak durumu da pek iyi değil diyeceğim! Ve şu anda odun fiyatları çok yüksek olduğu için, şimdilik soyunma odasındaki 40 yıllık bir fırın ve buzdolabıyla idare etmek zorunda kalacağım!

Boston’la ilgili en sevdiğimiz şeylerden biri yeni mahallemiz, yeni adı Boston’un Küçük Saigon’u olan bir bölge. Yürüme mesafesinde en az 30 farklı Vietnam restoranı var ve her hafta birkaç yenisini denemeyi görev edindik. Scott ve ben 2015’te Vietnam’a gittiğimizde, taze otları, tatlı ve ekşi acı sosları ve TÜM erişteleriyle mutfağına aşık olduk. Şimdiye kadar öne çıkanlardan bazıları, küçük rulolar yapmak için pirinç kağıdı ruloları, sebzeler ve otlar, kızarmış tofu derisi ve en iyi banh mi sandviçleri ve bir smoothie bar ile yeni favori öğle yemeğimiz ile servis edilen tuz ve biberle kızartılmış yumuşak kabuklu yengeç olmuştur. taze çarkıfelek meyveli smoothieler!Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.