Bütün bitki kekleri? Evet!

Birkaç ay önce bir tarifi e-postayla gönderdim. Yulaf Ezmeli Kurabiye Hamur Isırıkları, ve o kadar başarılıydılar ki başka bir sağlıklı tatlı ikramı paylaşmak istedim. Bu kek kurabiyeleri, kremalı tatlı bir hurma dolgusuna sahiptir ve bir porsiyon fasulye almanın harika bir yoludur.-evet! Fasulye!-tatlı bir dişi tatmin ederken. Tarifi keşfedin buradave bunların nasıl yapıldığına dair bir video izleyin instagram.

 

Sağlığı yaymamıza yardımcı olun

12.500 ücretsiz kopyamızı göndermemize yardımcı olmak için hala zamanımız var. Kanıta Dayalı Gıda Rehberi 50 eyalette sağlık uygulayıcılarına. Yalnızca 20 $, kılavuzun 16 kopyasını basıp bir doktorun ofisine, hastanesine veya sağlık kliniğine göndermemize izin verir. Gönderi ve nakliye maliyetleri yükselirken, onları sağlıklı beslenmeye yönelik kullanışlı kılavuzumuzla hayatları değiştirilebilecek insanların ellerine teslim etme konusunda yardımınız için gerçekten minnettarız.

Düşünün lütfen Bağış yap sağlığı yaymamıza yardımcı olmak için!

 

En İyi Çıkarımlar: Otizm

Nisan, Dünya Otizm Ayı. Otistik çocuğu olan birçok aile, tedavinin bileşenleri olarak diyet ve beslenme yaklaşımlarını benimsemektedir. Bazı diyet müdahaleleri, otizmin zahmetli semptomlarını yönetmeye yardımcı olmada başarılı görünmektedir. Biri, neredeyse sadece turpgillerden sebzelerde oluşan sülforafandır. Kontrol etmek konu sayfası dahil olmak üzere tüm otizm videolarımın bir özeti ve listesi için Otizm için alternatif tedaviler ve Otizm için en iyi yiyecekler.

 

 

Flashback Cumaları Yenileniyor

Flashback Cuma günleri Cuma favorileri haline gelir. İlk seferinde kaçırmış olabilecek insanlar için eski ama güzel videolar paylaşmayı seviyorum ve bu videolar Mayıs ayından itibaren makyajlanıyor.

 

 

Ayın en iyi 3 videosu

çeşitli meyveler ve fındık

 

İnsanlar neden daha sağlıklı beslenmiyor? Sözde iyimserlik önyargısı, sağlıklı bir yaşam tarzının önüne geçebilir.

 

 

baklagiller ve tahıllar içeren ahşap kaselerUzun ömür için bir diyetle FGF21 nasıl güçlendirilir Oruç tutmak ve egzersiz yapmak, uzun ömürlü hormon FGF21’i artırabilir, ancak benzer etkiler elde etmek için ne yiyebilir veya yemekten kaçınabiliriz?

 

 

 

gri bir tezgahta bir yığın taze yiyecekPrebiyotik gıdalarla mikrobiyomunuzu nasıl sağlıklı tutabilirsiniz? İyi bağırsak bakterilerimizle birlikte bir simbiyoz geliştirdik, ancak pazarlığın sonunu getirmiyoruz.

 

 

 

Sağlıkta,
Michael Greger, doktor

Not: Henüz yapmadıysanız, ücretsiz videolarıma abone olabilirsiniz. burada ve yıl boyunca canlı sunumlarımı izleyin:

  • 2019: Kanıta Dayalı Kilo Kaybı
  • 2016: Nasıl Ölmemeli: Diyetin En Önemli 15 Katili Önlemede, Tutuklamada ve Tersine Çevirmedeki Rolü
  • 2015: İlaç Olarak Gıda: En Korkunç Hastalıkları Gıda Yoluyla Önlemek ve Tedavi Etmek
  • 2014 : Sofradan Yetenekliye: Sakatlığa Neden Olan Hastalıklarla Yemekle Mücadele
  • 2013: Günde bir elmadan fazla
  • 2012: Önde gelen ölüm nedenlerini kökünden sökmekSource link

Leave a Comment

Your email address will not be published.