Gerçek sonuçları olan bir sağlıklı yaşam planı mı istiyorsunuz? Buradan başlayın! | fitness, sağlıklı yaşam tarzı, beslenme ve daha fazlası

Gerçek sonuçları olan bir sağlıklı yaşam planı mı istiyorsunuz?  Buradan başlayın!

Geçen yıl bize bir şey öğrettiyse, o da evinizin rahatlığında hemen hemen her şeyi yapabileceğinizdir. Ayrıca bize fiziksel ve zihinsel sağlığımıza özen göstermenin her zamankinden daha önemli olduğunu öğretti. Birçoğumuz için bu, lüks bir spor salonuna, pahalı ekipmanlara veya kişisel gurme şefe abone olmadan kendi sağlık yolculuklarımıza, kilo verme veya zindelik hedeflerimize ve iyi beslenmeye nasıl devam edeceğimizi (hatta yeni başlayacağımızı) bulmak anlamına geliyor. . Gerçek şu ki, çoğumuz tüm bunları karşılayamayız, bu yüzden gerçekten harika bir şey yaratmak için EFX Fitness ve onların yüksek eğitimli eğitmenler ve beslenme uzmanlarından oluşan ekibiyle birlikte çalıştık. Daha fazlasını öğrenmek ister misin?

Ne olduğunu.

Davul rulo lütfen! Karşınızda Just ReZults, başarınıza sizin kadar yatırım yapan, kendini işine adamış, yetenekli bir ekibe sahip, başka hiçbir şeye benzemeyen kapsamlı bir sağlıklı yaşam programı. Bu benzersiz sağlık programı, gerçek ve kalıcı sonuçlar için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Buna kişisel antrenörlü canlı sanal fitness dersleri, sertifikalı bir beslenme uzmanıyla 1:1 sohbet desteği, benzersiz sağlık ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş yemek planları (burada çerez kesici planı yok) ve aynı derecede önemli olan özel bir çevrimiçi destek grubu dahildir. Her adımda motive olmanıza yardımcı olmanız gibi. Daha önce hiç bu kadar kapsamlı ve özelleştirilebilir bir program, bu düzeyde profesyonel ve topluluk desteğiyle sunulmamıştı.

Nasıl çalışır.

Yani şanslısın. Bu devrim niteliğindeki programı henüz başlattığımız için, şu anda 1 aylık veya 3 aylık bir başlangıç ​​seçeneği sunuyoruz. Her iki seçenek de tek seferlik üyeliktir, yani uzun vadeli taahhüt yok! Ayrıca, yıllık ücret yok, otomatik yenileme yok, beklenmedik sürprizler yok, sadece sonuçlar (orada ne yaptığımızı gördünüz mü?). Niye ya? Çünkü anlıyoruz. Evde çocuklar, yoğun iş programları ve hepimizin yaşadığı zihinsel stres ile diyet yapmanın, sağlıklı beslenmenin ve hatta pratik yapmak için zaman ve enerjiye sahip olmanın ne kadar zor olduğunu gerçekten anlıyoruz. Programlarımız, sağlık ve zindelik yolculuğunuzu kolaylaştırmak için özel olarak hazırlanmıştır. Sadece istediğinizi seçin ve sepetinize ekleyin.

Kaydolduğunuzda şunları alacaksınız:

  • Hafta boyunca yolda kalmanıza yardımcı olacak kolay yemeklere, atıştırmalıklara ve hatta içeceklere erişin. Tüm tahminleri ortadan kaldırıyoruz, bu yüzden artık kalori veya puan sayma konusunda endişelenmenize gerek yok!
  • Diğer üyelerle sohbet edebileceğiniz, birbirinizi sorumlu tutabileceğiniz, sorular sorabileceğiniz, ilerlemenizi paylaşabileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz özel bir Facebook grubuna erişin!
  • Bir çalkalayıcı ve 2 direnç bandı içeren bir başlangıç ​​kiti.
  • Canlı fitness derslerine, bir beslenme uzmanıyla canlı sohbetlere ve ayrıca bir beslenme uzmanıyla ve sizin gibi diğerleriyle grup Soru-Cevap oturumlarına erişin ve tüm yakıcı yiyecek sorularınızı ve fiziksel zindeliğinizi yanıtlayın.

Başarınız için ilk adımı bugün atın. Öncelikle program hakkında sorularınız mı var? Sorun yok! support@justrezults.com adresinden bize e-posta gönderin. Yolculuğunuzda size yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz!

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

  • NashuaBeslenme

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.