Kilo Kaybını İzlemek İçin En İyi 5 Uygulama | uygulamalar ve daha fazlası

Yeni bir yıl geliyor, bu yüzden şimdi bazı kilo verme hedefleri belirlemenin tam zamanı. Kilo vermek, genel sağlığınızı iyileştirmenize ve daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Daha sağlıklı beslenmeye ve düzenli egzersiz yapmaya hazır olduğunuzda, ilerlemenizi izlemek önemlidir. Yemek için iyi yiyecekleri seçmek veya bir egzersiz rutini bulmak için yardıma ihtiyacınız olabileceğini de fark edebilirsiniz. Uygulamalar, ilerlemenizi izlemek ve kilo verme yolculuğunuzda ihtiyaç duyduğunuz yardımı almak için uygun bir yol sağlar. Aşağıdaki kilo verme uygulamalarından birini veya daha fazlasını indirmeyi düşünün.

fitness arkadaşım

My Fitness Pal, her gün ne yediğinizi takip etmenin bir yolunu sunar ve size bu yiyeceklerin besinleri ve kalorileri hakkında ayrıntılı bilgi verir. Bu bilgilerle, kaç kalori tükettiğinizi öğrenebilir ve bu sayıyı, uygulamanın sizin için hesapladığı günlük kalori ihtiyacınızla karşılaştırabilirsiniz. My Fitness Pal ayrıca fitness izleme uygulamalarıyla da eşleşir ve besleyici tarifler bulmanıza ve kilonuzu takip etmenize yardımcı olur.

karbonhidrat yöneticisi

Karbonhidrat alımınızı izlemeyi planlıyorsanız, Carb Manager bunu kolaylaştırır. Bu uygulama, yediğiniz karbonhidratların kaydını tutar ve sağlıklı beslenme için binlerce düşük karbonhidrat tarifi sunar. Ayrıca tercihlerinize göre otomatik alışveriş listeleri ve yemek planları alacaksınız. Carb Manager, daha iyi yemenize ve fiziksel aktivitenizi takip etmenize yardımcı olmak için FitBit ve diğer kilo verme uygulamalarıyla birleştirilebilir.

FitBit

Taşınabilir bir FitBit cihazınız varsa, FitBit uygulamasını indirebilirsiniz. Bu kullanışlı uygulama, gün boyunca fiziksel aktivitenizi takip eder. Kaç adım attığınızı ve kaç kilometre kat ettiğinizi bileceksiniz. FitBit ayrıca gün boyunca tırmandığınız tüm merdivenleri de takip eder. FitBit uygulaması ayrıca kalp atış hızınızı ölçer ve kilo verme hedeflerinizi ve ne yediğinizi takip etmenizi kolaylaştırır.

İsim

Noom uygulaması, günde kaç kalori yemeniz gerektiğini bulmanın kolay bir yolunu sunar ve daha sağlıklı yaşam tarzı alışkanlıkları oluşturmanıza yardımcı olur. Noom size her gün kilo verme hedefleriniz, boyunuz ve kilonuz gibi bilgilere dayanan bir kalori bütçesi verir. Gün içinde tükettiğiniz kalorileri ve fiziksel aktivitenizi takip edebilirsiniz. Ayrıca yaşam tarzı değişiklikleri yapmanıza yardımcı olacak sanal sağlık koçluğuna da erişebileceksiniz.

Çöz onu!

Kaybedenler! kalori saymak ve kilo kaybınızı takip etmek için uygun bir yol sağlar. Kilonuza, boyunuza, hedeflerinize ve diğer faktörlere göre bir kilo verme planı alacaksınız. Çöz onu! ayrıca her gün yemeniz gereken kalori miktarını da bilmenizi sağlar. Uygulama, kilo kaybı ilerlemenizi grafikler üzerinde gösterir ve kalori alımınızla ilgili günlük ve haftalık raporlar sunar.

Kronometre

Cronometer, sağlıklı kalmak için ihtiyacınız olan besinleri alırken önerilen kalori sayısına bağlı kalmanıza yardımcı olan bir kilo verme uygulamasıdır. Tükettiğiniz vitamin, mineral ve diğer besin maddelerinin miktarını ve türünü kolayca görebilirsiniz. Kronometre, kilo verme hedeflerinize doğru çalışırken ilerlemenizi karşılaştırmak için fotoğraf çekmenize de olanak tanır. Bu uygulama ile kaydettiğiniz ilerlemeyi de görebileceksiniz.

Yeni Yıl için kilo verme hedefleriniz için çalışmaya başlamaya hazır mısınız? Bu kilo verme uygulamalarını indirmenin yanı sıra, kilo vermenize yardımcı olurken sizi doyuracak bu yüksek proteinli yiyecek ve içeceklere göz atın.

← Önceki gönderi

Sonraki gönderi →

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.