Kolay Keto Taco Salatası | Düşük Karbonhidratlı Tortilla Cipsli

Bu kolay ve lezzetli keto taco salatası, doyurucu sebzeler, sağlıklı yağlar, terbiyeli kıyma ve lezzetli düşük karbonhidratlı tortilla cipsleriyle doludur. Hızlı ve kolay bir hafta içi akşam yemeği!

En Kolay Keto Taco Salatası

Bu keto salatası tarifi aklınızı başınızdan almak üzere! Kolay, zahmetsiz ve sizi saatlerce tatmin edecek lezzetli, besleyici malzemelerle dolu. Taco terbiyeli kıyma, marul, üzüm domates, kırmızı soğan, dilimlenmiş jalapeño ve avokado, kaseyi rendelenmiş peynir, kişniş ve süslemek için ekşi krema ile doldurun. Kremalı ve tatlı baharatların lezzetli bir karışımı – benim favorim! Bu keto taco salatasını canlı tutmak için, keto taco salata kaseme mükemmel bir ekstra gevreklik veren düşük karbonhidratlı tortilla cipsleriyle tamamladım.

En iyi kısım? 10 dakika hazırlık, 10 dakika pişirme ve minimum temizlik, haftanın en iyi öğle veya akşam yemeğini hemen hazır hale getirmeniz anlamına gelir!

Anne ipucu: Kendi kaselerini yapmalarına izin vererek çocukları eğlendirin! Her yiyen için eğlenceli, sağlıklı ve kişiselleştirilmiş bir akşam yemeği!

Tarif videosunu izleyin

Not: Bu tarif videosunu YouTube’dan da izleyebilirsiniz.

İpuçları, püf noktaları ve ikameler

Dana kıyma: %85 yağsız %100 otla beslenmiş kıyma ButcherBox’ımı kullanmayı seviyorum. Dilerseniz hindi kıyması veya tavuk kıyması da kullanabilirsiniz.

Taco için baharat: Favori Taco Çeşnim Ev Yapımı Taco Çeşnim’dir, ancak mağazadan satın aldığınız favori baharatlarınızı da kullanabilirsiniz.

Süt ürünü içermez: Bunu sütsüz yapmak için peynir ve ekşi kremayı çıkarın. Veya en sevdiğiniz sütsüz peynir ve ekşi kremayı kullanın. Ayrıca, keto tortilla cipslerinizin süt içermediğinden emin olun.

Malzemeler/Tepeler: Bu benim en sevdiğim taco salatası tepesi kombinasyonu, ancak istediğinizi ve / veya elinizde olanı değiştirmekten çekinmeyin. Bu keto taco salatasını kurtarmak için düşük karbonhidratlı ve keto dostu malzemeler kullandığınızdan emin olun!

Kalanlar: Artıklar buzdolabında en az 5 gün boyunca hava geçirmez bir kapta kalacaktır.

beyaz bir kapta romaine, kıyma, domates, peynir ve ekşi krema ile keto taco salatası

SSS

Bu keto taco salatasıyla yemek yapabilir miyim? Evet! Bunu bir haftalık öğle yemeği için yapıyorsanız, doğranmış tüm malzemeleri kendi kaplarında/kilitli poşetlerinde saklayın. Ardından, her gün yemeye hazır olduğunuzda salatası hazırlayın. Kıyma salatada ister sıcak ister soğuk lezzetli, seçim sizin!

En iyi keto tortilla cipsini kim yapar? Büyük soru! Artık lezzetli düşük karbonhidratlı tortilla cipsleri yapan pek çok farklı marka var. Bu taco salatası için bu Hilo Life Ultimate Taco Chips’i kullandım ve onları kesinlikle seviyorum! Quest, Siete, Hippeas ve Juanitas gibi diğer popüler markalar harika seçeneklerdir, ancak net karbonhidratlar markalar arasında farklılık gösterir. Bu markaları Target, Walmart ve diğer yerel marketlerde bulabilirsiniz. Başka bir seçenek de en sevdiğiniz düşük karbonhidratlı tortillayı alıp üçgenler halinde kesmek ve düşük karbonhidratlı çıtır tortilla cipsleri için avokado yağında kızartmak! Favori bir keto markanız veya düşük karbonhidratlı tortilla cipsiniz varsa, yorumlarda paylaşın!

Favori bir keto taco sosun var mı? Bu keto taco salatası için ekşi kremayı “sofram” yapmayı seviyorum, ancak ekstra bir sos eklemek isterseniz, bu keto salata tarifi Keto Ranch Sos ile harika gider! Keto çiftliği taco terbiyeli sığır etinin baharat karışımı, ona lezzetli bir güneybatı taco salatası havası verecektir! Bu keto taco salatasını kurtarmak için, bu çiftlikten başka bir şey seçerseniz, keto dostu bir sos kullandığınızdan emin olun!

Daha Fazla Keto ve Düşük Karbonhidrat Salatası

Daha lezzetli düşük karbonhidratlı salatalar arıyorsanız bu liste tam size göre! Keto salataları, keto dostu soslar ve mutfağın olmazsa olmazları için fikirlerle dolu. Zevk almak!

20 Keto Salata Tarifi

beyaz bir kapta romaine, kıyma, domates, peynir ve ekşi krema ile keto taco salatası

Keto taco salatası

Bu kolay ve lezzetli keto taco salatası, doyurucu sebzeler, sağlıklı yağlar, terbiyeli kıyma ve lezzetli düşük karbonhidratlı tortilla cipsleriyle doludur. Hızlı ve kolay bir hafta içi akşam yemeği!

  • Döküm tavanızı orta ateşte ısıtın. Kıyma ekleyin, eti tahta kaşık veya patates ezici ile parçalayın. Ara sıra karıştırarak, neredeyse pişene kadar 5 dakika pişirin. Taco baharatını ekleyin, kıymaya karıştırın ve pişene kadar 2-3 dakika daha pişirin.

  • Bir salata kasesinde, salatayı diğer malzemelerle katmanlayarak birleştirin.

  • Servis yapın ve keyfini çıkarın.

  • Artıklar buzdolabında en az 5 gün boyunca hava geçirmez bir kapta kalacaktır.

  • Daha fazla ipucu, SSS ve içerik değişikliği için aşağıdaki tarif notlarına bakın.

Dana kıyma: %85 yağsız %100 otla beslenmiş kıyma Butcherbox’ımı kullanmayı seviyorum. Dilerseniz hindi kıyması veya tavuk kıyması da kullanabilirsiniz.
Taco için baharat: Favori Taco Çeşnim Ev Yapımı Taco Çeşnim’dir, ancak satın aldığınız favori mağazanızı da kullanabilirsiniz.
Keto Cips: En sevdiğiniz keto tortilla cipslerini kullanın. Bunlar için bu Hilo Life Ultimate Taco Chips’i kullanıyorum, onları gerçekten seviyorum!
Süt ürünü içermez: Bu ürünü sütsüz yapmak için peynir ve ekşi kremayı çıkarın. Veya en sevdiğiniz sütsüz peynir ve ekşi kremayı kullanın. Ayrıca, keto tortilla cipslerinizin süt içermediğinden emin olun.
Yemek hazırlığı : Bunu bir haftalık öğle yemeği için yapıyorsanız, doğranmış tüm malzemeleri kendi kaplarında/kilitli poşetlerinde saklayın. Ardından, her gün yemeye hazır olduğunuzda salatası hazırlayın. Kıyma, salatada ılık veya soğuk olarak lezzetlidir, seçim sizin.
Malzemeler/Tepeler: Bu benim en sevdiğim taco salatası tepesi kombinasyonu, ancak istediğinizi ve / veya elinizde olanı değiştirmekten çekinmeyin.

Net karbonhidratlar: 0g

Source link

Leave a Comment

Your email address will not be published.