Marul Bun Hack | lezzetli tat

Marul çöreği için nihai numara! Marulla sarılmış bir burger veya sandviç için buzlu marul nasıl kesilir. Keto burgerler için en kolay ekmek ve topuz değişimi.

Kolay düşük karbonhidratlı marul ekmeği

Hamburgerler ve sandviçler ekmek yüzünden iyi değil. Her şey soslar, soslar, soslar, et ve daha fazlasıyla ilgili! Karbonhidratlı ekmek nedeniyle lezzetli elmalı pastırmalı çizburgerleri veya üç katmanlı kulüp sandviçlerini kaçırmayın! Şimdi bu marul topuzunu keşfettiğime göre, karbonhidrat ve kalorinin bir kısmı için en sevdiğim burgerlerin ve sandviçlerin tadını çıkarabilirim!

Bu marul sarılı hamburger ekmeği tüyosunun yapımı çok kolay, bir dakikadan az sürüyor, ve her zaman kırılan ve çok acı veren o marul sarılı sandviçleri yapmaktan çok daha kolay.

Tarif videosunu izleyin

Not: Bu tarif videosunu YouTube’dan da izleyebilirsiniz.

hamburger ve sandviç çörekler için marul nasıl kesilir

Sarma için en iyi marul

Marulun pek çok çeşidi var ama marul sarılı burger veya sandviçte benim favorim açık ara en kolay, en çıtır ve en yumuşak marul olan Iceberg.

Marulla sarılmış en inanılmaz burgerleri, sandviçleri, tavuk marul sarmalarını, tortilla içermeyen tostadaları ve daha fazlasını yapmak için buzdağı marul çöreklerinizi kullanın. Buzdağı ona mükemmel bir gevreklik verir ve tüm bu lezzetli keto sosları / sosları ile ekmeği bile kaçırmazsınız!

hamburger ve sandviç çörekler için marul nasıl kesilir

Buzdağı Marul Nasıl Kesilir

Marulla sarılmış bir burger veya sandviç için marulu kesmenin belirli bir yolu vardır. Başlamak için, bütün bir organik buzdağı maruluna ihtiyacınız var. Organik kullanmayı seviyorum, bu yüzden pestisit içermediğini biliyorum.

  1. Dış 1 veya 2 sayfayı soyun, kalan sayfalara kirli eller tarafından asla dokunulmasın.
  2. Buzdağı marul kafasının üst yarısını kesin.
  3. Ardından, 2 marul çöreği oluşturmak için yaprakları hafifçe soyun. Bu kadar! Çok kolay!

Profesyonel ipucu: Buzdağı marulunuzun büyüklüğüne bağlı olarak, diğer kenarlardan en az 2 tane daha “çörek” alabilirsiniz.

iceberg marul ve kabak kızartması sarılı burger

Uzman tavsiyesi

Yıkama: Buzdağı marulunun iç yapraklarını yıkamayı gerekli bulmuyorum ama isterseniz kendiniz de yıkayabilirsiniz.

Öne geçmek: Sandviç olarak kullanıldıklarında çok iyi seyahat ederler! Sandviçimi bir saklama çantasında saklıyorum ve en az 8 saat soğutucuda tutuldu. Ekmeğin ıslanmasından endişelenmenize gerek yok!

hamburger tarifi fikirleri pinterest image

Marullu Burger Tarifleri

10 Keto Burger Tarif Fikirleri

Bu tarifi beğendin mi? Teşekkür ederim! Lütfen aşağıdaki tarif kartına 5 yıldızlı bir puan ⭐⭐⭐⭐⭐ bırakın + yorumlarda bana bir yorum bırakın. herkese cevap veriyorum! Emin olun Beni takip et Instagram, Pinterest, TikTok ve Facebook’ta. Tarifini denersen beni etiketle!

Marul Topuz Hack

Marul çöreği için nihai numara! Marulla sarılmış bir burger veya sandviç için buzlu marul nasıl kesilir. Keto burgerler için en kolay ekmek ve topuz değişimi.

  • Buzdağı marul kafasının üst kısmından 1/2 inçlik kısmı kesin. Marulun yarısını nazikçe çıkarın, ardından marul çörekleri oluşturmak için çevirin.

  • Buzdağı marulun kalan kenarlarında en az 2 kez daha tekrarlanabilir.

  • Onları burgerler veya sandviçler için marul “çörekleri” olarak kullanın!

Yıkama: Buzdağı marulunun iç yapraklarını yıkamayı gerekli bulmuyorum ama isterseniz kendiniz de yıkayabilirsiniz.
Öne geçmek: Sandviç olarak kullanıldıklarında çok iyi seyahat ederler! Sandviçimi bir saklama torbasına koydum ve en az 8 saat buzdolabında beklettim. Ekmeğin ıslanmasından endişelenmenize gerek yok!

kalori: 3, Toplam karbonhidrat: 0.7g, Protein: 0,2g, Şişman: 0g, Lif: 0,3g, Net karbonhidratlar: 0gSource link

Leave a Comment

Your email address will not be published.